Logo WIR

Moją intencją jest wspieranie jednoczenia się sympatyków Idei WIR. Dlatego udzielam zgody na dalsze rozpowszechnianie logo na zasadzie dozwolonego użytku.
Autor logo – Kazimierz Piotr Pelczar

Mogą go zatem używać różne nieformalne i formalne grupy. Każdy kto chce popierać i propagować tę ideę, może używać tego logo także w celu zarobkowym, ale tylko pod warunkiem, że służy to upowszechnianiu WIRu i jednoczeniu się jego zwolenników. Jeżeli ktoś chce produkować np. czapki, koszulki, plakaty, czy banery i je sprzedawać, może to robić.

Należy jednak zaznaczyć, że logo może być użyte tylko w zamieszczonej tutaj postaci i nie może bez zgody autora podlegać żadnym modyfikacjom. Logo może być natomiast używane na każdym odpowiednio ciemnym i niewzorzystym tle. Zaleca się używanie tła w kolorze czerwonym i niebieskim, lub granatowym. Dobry efekt powinno dać także zastosowanie w tle czerni, ciemnej szarości i ciemnej zieleni.

Przykład użycia logo WIR

Linki do plików png w kolorystyce RGB, czyli do plików wyświetlanych na wszelkiego typu monitorach. Grafika zapisana jest bez tła a więc bez przeszkód da się użyć w każdej sytuacji.

Linki do plików wektorowych eps w kolorystyce CMYK/Pantone, lub zamiast Pantone – złoto, czyli pliki dla wszelkiego typu drukarni, ploterów itp.

Miłego używania!