WIR na facebook

Idea WIR zdobywa coraz więcej zwolenników. Jak grzyby po deszczu powstają na facebooku strony, grupy i kluby zwolenników  instytucji demokracji bezpośredniej. Jak wpiszesz w wyszukiwarce skrót WIR, zobaczysz wykaz tego rodzaju:

Kliknij żeby zobaczyć wykaz w całości

Wszyscy zauważyliśmy naszą niemoc wpływania na losy Polski w pokojowy, cywilizowany sposób. Stąd poszukiwanie rozwiązań, łączenia się w grupach, rozmawiania na stronach.

Nie zamierzamy namawiać Państwa do scalania wysiłków propagowania idei WIR do jednej strony i do jednej grupy. Istniejąca różnorodność stron, grup i klubów pozwala na szersze dotarcie do obywateli z informacją co to jest WIR i jak wprowadzenie Weta, Inicjatywy i Referendum wpłynie na życie Polaków.

Zachęcamy aby w publikowanych materiałach na stronach, grupach i klubach, podawali Państwo jednocześnie jak WIR wpłynie na rozwiązanie problemów zawartych w Państwa tekstach.

Podawanie w tekstach informacji o tym jak źle dzieje się w naszym kraju, bez podania jak może być dzięki wprowadzeniu WIR do konstytucji, tylko nakręca podziały, powoduje złość, niepokój, beznadzieję bez dobrego wyjścia i zrzucenia politycznego jarzma.

Prosimy o udostępnianie tej strony www.prawawir.pl , bo zawarte tu informacje są skomasowane i w jednym miejscu. Dzięki temu nie będzie potrzeby tłumaczenia definicji poszczególnych elementów WIR i ich znaczenia dla Rzeczypospolitej.

STRONY
GRUPY
KLUBY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *